top of page
Degrenne premium trauki restoraniem.jpg
Degrenne Paris logo horeca Latvija.png

Maison Laru ir oficiālais franču zīmola Degrenne Paris pārstāvis Latvijas tirgū. Degrenne Paris kolekcijas radītas, lai servētu visskaistākos galdus! Zīmola radītā produkcija ir kā slavas dziesma franču gastronomijai. Šo produkciju ir izvēlējušies neskaitāmi šefpavāri visā pasaulē, Maison Laru sniedz iespēju arī Jums papildināt savu meistarīgi radīto garšu buķeti ar augstākās kvalitātes dizaina traukiem un galda piederumiem no Francijas. Plašajā produkcijas klāstā sev piemērotu produkciju atradīs kā izsmalcināti restorāni, tā arī kafejnīcas, bistro, beķerejas un banketu organizatori. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties produkciju, kas vislabāk atbilst Jūsu videi, idejai un iedvesmai, lai papildinātu noskaņu un Jūsu klientiem radītu vislabākās emocijas!

Degrenne Paris ir viens no vadošajiem galda klājuma produktu piegādātājiem visā pasaulē un šobrīd ir pārstāvēts vairāk kā 75 valstīs. Degrenne producija rotā galdus tādās premium klases viesnīcās kā Four Seasons, Ritz Carlton, Waldorf Astoria, kā arī daudzos Michelin zvaignes izpelnījušos restorānos.

Tiek piedāvāta arī iespēja personalizēt ik vienu priekšmetu, radot tikai Jūsu uzņēmumam veltītu dizainu. Informāciju par personalizācijas iespējām varat apskatīt atsevišķi katrā produktu grupas sadaļā.

Zīmols piedāvā plaša profila produkcijas klāstu galda servēšanai, dzērienu pasniegšanai un ēdienu gatavošanai viesmīlības nozarei. Pilnu katalogu piedāvātās produkcijas iespējams apskatīt šeit - HORECA KATALOGS.

Degrenne trauki restoranam.jpg
Trauki restoranam.jpg
Glazes restoranam.png
Galda piederumi restoraniem.jpg
Galda piederumi restoranam.jpg
Vakarinas numurina.jpg
Degrenne bufetes zviedru galds.jpg
Profesionali trauki gatavosanai.jpg

APSKATĪT ONLINE KATALOGU
 

Degrenne Paris trauki Horeca.jpg
Harmonie trauki kafejnicam.jpg

Maison Laru paralēli premium klases produkcijai piedāvā arī Degrenne Paris ekonomisko sēriju - Harmonie, kurā iekļauti porcelāna trauki, galda piederumi un servēšanas piederumi ļoti ekonomiskā cenu segmentā, saglabājot nevainojamu kvalitāti.

Cenas katalogā norādītas bez PVN.

APSKATĪT ONLINE KATALOGU
 

Harmonie trauki kafejnicam un viesnicam.
bottom of page