top of page
Maison Laru trauki.jpg

KONCEPTS

Koncepta autore, smeļoties iedvesmu no Eiropas labākajiem trauku un interjera priekšmetu veikaliem un iepazīstot pasaules atpazīstamāko zīmolu piedāvājumu izstādēs Parīzē un Frankfurtē, pašrocīgi izvēlējusies katru lietu, kas pieejama veikalā. Būtisks faktors, izvēloties produkciju, lai katra lieta būtu ar savu stāstu – vai tā būtu svece, kas tapusi no dabīgiem materiāliem ģimenes uzņēmumā Anglijā, vai krūzīte, kuras dizainu radījis Christian Lacroix modes nams, - ikviens priekšmets ir ar kaut ko īpašs! Parīze un Francijas šarms ir iedvesmas avots koncepta veidošanā.

maison laru.jpg

KĀ RADIES NOSAUKUMS "MAISON LARU"


MAISON /ˈmeɪzɒn/ tulkojumā no franču valodas māja/nams
LARU - veidots no salona īpašnieces vārda un uzvārda.

MAISON LARU

2016. gada 8. martā tika atvērts salons pašā Rīgas centrā, Tērbatas un Blaumaņa ielas krustojumā, iepazīstinot Latvijas tirgu ar iepriekš nebijušiem zīmoliem, kuri citās valstīs jau iekarojuši atzinību un atpazīstamību - angļu Halcyon Days, ko augsti novērtējis arī britu karaļnams, piešķirot tam 3 karaliskos garantijas apliecinājumus, franču Degrenne Paris, kā produkcija apskatāma Ņujorkas modernās mākslas muzejā, Robert Welch (Lielbritānija), kas saņēmis lielu daudzumu starptautisku apbalvojumu par labu dizainu, kā arī vācu Eisch, ko kā labāko kristāla ražotāju novērtējuši Vācijas tirgū u.c.

maisonlaru.jpg
davanasmaisonlaru.jpg

2018. gada vasarā Maison Laru mājvieta tika pārcelta uz pilsētas moderno centru - Tomsona ielu, kur radās iespēja īstenot jau senu ieceri, rīkojot saviesīgus pasākumus nelielām kompanijām - tematiskās meistarklases, kas saistītas ar salona darbības virzienu - izsmalcināts galda klājums, galda un mājas viesību etiķete, tējas pēcpusdienas u.c. No 2019. gada augusta, sekojot mūsdienu tendencēm, Maison Laru ir pārgājis uz online tirdzniecību, saglabājot personīgu pieeju ikvienam klientam - veicot servīzes vai galda piederumu pasūtījumu, ir iespēja vienoties par tikšanos, lai apskatītu izvēlētā dizaina paraugus. Ja vēlaties pārsteigt savus viesus ar skaisti noformētu galdu, mēs arī piedāvājam trauku nomu nelielām mājas svinībām.

 

Mēs esam pārliecināti, ka trauki un galda piederumi ir būtiska interjera sastāvdaļa, tāpēc piedāvajam īpašu pakalpojumu - palīdzēt piemeklēt atbilsotoša dizaina traukus, galda piederumus un interjera aksesuārus, kas lieliski iederēsies Jūsu interjerā. 

Maison Laru atradīsiet skaistas dāvanas visiem dzīves svētkiem. Mēs arī piedāvājam izveidot savu dāvanu sarakstu, atvieglojot izvēles procesu viesiem un saņemot kāroto. Maison Laru piedāvā unikālu un eklektisku sortimentu ar lietām, kas paredzētas mājoklim un skaistam galda klājumam. Galda piederumi, porcelāna trauki, kristāla glāzes, vāzes, sveces un svečturi – katra lieta ar personību. 

bottom of page