top of page

PIEGĀDES NOSACĪJUMI UN CENAS

PRECES SAŅEMŠANA NO NOLIKTAVAS

Preci iespējams saņemt bez piegādes maksas Grostonas ielā 25, Rīgā, LV-1013, iepriekš sazinoties un precizējot paņemšanas laiku. Ja prece nav pieejama noliktavā, mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tā būs pieejama un vienosimies par preces saņemšanas laiku.

PIEGĀDE AR KURJERU

Preču piegāde tiek nodrošināta Latvijas teritorijā, izmantojot kurjerservisu, cena tiek noteikta, balstoties uz pasūtījuma kopējo svaru un reģionu uz kuru pasūtījums tiek nosūtīts. Piegādes termiņš 2-5 darba dienas, ja prece pieejama noliktavā. 

 

PIEGĀDE UZ OMNIVA PAKOMĀTIEM

Sazinoties ar mums, izmantojot e-pastu vai tālruni, iespējams vienoties par piegādi, izmantojot Omniva pakomātus.

PIEGĀDE ĀRPUS LATVIJAS TERITORIJAS

Sazinoties ar mums, izmantojot e-pastu vai tālruni, iespējams vienoties par piegādi ārpus Latvijas teritorijas, vienojoties par izmaksām un piegādes termiņu.

PIEGĀDES CENAS AR KURJERU

RĪGA

PIRKUMIEM LĪDZ 40.00 € PIEGĀDE 4.00 €

PIRKUMIEM VIRS 40.00 € PIEGĀDE BEZMAKSAS

PĀRĒJĀ LATVIJAS TERITORIJA

 

 

PIEGĀDE 5.00 €

PIEGĀDE LAIKS

Ja prece ir pieejama noliktavā (ši informācija tiek  norādīta pie katras preces atsevišķi) piegādes termiņš 3-5 darba dienas Latvijas teriotorijā.  

Ja šobrīd noliktavā prece nav pieejama, pie preces tiek norādīts ilgāks piegādes termiņš, kas var svārstīties no 1 līdz 4 nedēļām. Jūs varat precizēt preces piegādes termiņu vai uzdot citus radušos jautājumus arī pirms preces pasūtīšanas, zvanot uz kontaktos norādīto tālruņa numuru vai rakstot e-pastu.
Atsevišķos gadījumos preču piegāde var aizņemt ilgāku laiku. Izņēmuma gadījumos, piegādes laiks var tikt pagarināts neparedzētu apstākļu dēļ, piemēram, preču ražotāja, piegādātāja vai pārvadātāju vainas dēļ, šādā gadījumā mēs ar Jums sazināsimies un precizēsim plānoto piegādes termiņu.

bottom of page