top of page

Cutipol tika dibināts 1964. gadā un ir ģimenes bizness Portugālē. Cutipol pārdod savus produktus visprestižākajiem veikaliem ASV, Japānā un Eiropā, kā arī apgādā augstākās kvalitātes viesnīcas, kā arī valdību un gandrīz visas Portugāles vēstniecības visā pasaulē. Tomēr, lai sasniegtu šo prestiža līmeni, bija vajadzīgas vairākas desmitgades. Deivids Ribeiro, viņa brālis un māsa, jau ir ģimenes trešā paaudze, kas strādā uzņēmumā.

 

Kā viņi paši saka - CUTIPOL ir labākais rezultāts pastāvīgiem centieniem uzlabot nerimstošu inovācijas garu, pieredzes un zinību apkopošanu vairākās paaudzēs, atgriežoties pie galda piederumu ražošanas nozares Portugālē.
Tādās nozarēs kā galda piederumi, kuros klasiskais dizains un materiāli ir bijuši vairākus gadu desmitus, CUTIPOL uzskata, ka ir būtiski piedāvāt ļoti daudzveidīgu galda piederumu klāstu. CUTIPOL klāstā ietilpst tradicionāls un moderns dizains, kurā liela uzmanība ir pievērsta detaļām. Šie jaunie modernie modeļi pieprasīja daudz tehnisku zināšanu un rūpīgu izpēti.
Lai gan modernās tehnikas tiek izmantotas lielākai daļai sākotnējo darbu, vecajai tradicionālajai amatniecībai joprojām ir liela nozīme.
Saprātīga izejvielu izvēle. Formu ergonomiskā izpēte. Skaists, praktisks un izsmalcināts dizains. Pilnīga apdare un kvalitātes kontrole. Piedāvājumā visi galda piederuma veidi, kā arī kolekcija bērniem. Pavisam pieejami 24 dizaina veidi, kur vēl dažām kolekcijām ir variācijas krāsās.

Pieejami sudraba un nerūsējošā tērauda 18/10, pārklāti ar sudrabu un apzeltīti galda piederumi.

 

Cutipol ir arī ļoti lepni, ka tika izvēlēti pirmajam zemūdens restorānam Eiropā, "Under" Norvēģijā, kā arī pieejami vairākos Portugāles Mischelin restorānos. Tāpat arī ir saņēmuši vairākas dizaina balvas.

bottom of page