top of page
1 (8).jpg

Maison Laru piedāvā plašu korporatīvo dāvanu klāstu Jūsu sadarbības partneriem, klientiem un darbiniekiem. Pēc Jūsu vēlmēm varam izstrādāt individuālu dāvanu piedāvājumu noteiktā cenu un produktu kategorijā. Mēs strādājam ar vadošajiem Eiropas zīmoliem, kuri izceļas ar lielisku dizainu un nevainojamu kvalitāti. Piedāvājuma klāstā ir kristāla, porcelāna trauki un aksesuāri, sveces, vāzes un citi interjera priekšmeti. Piedāvājam dāvanu un to iepakojumu personalizāciju, papildinot to ar jūsu uzņēmuma logo.

Korporatīvās dāvanas.jpg
Personalizētas_dāvanas.jpg

  • Dāvanu cenas sākot no 20 eiro līdz 150 eiro+

  • Minimālais pasūtījums atkarīgs no cenu kategorijas sākot no 1 kategorijā 150 eiro + līdz 50 kategorijā 20 eiro.

  • Ja nepieciešama dāvanu personalizācija, pasūtījumu vēlams veikt vismaz 1 mēnesi pirms to nepieciešams saņemt.

  • Dāvanas iespējams papildināt ar novēlējuma kartīti. 

  • Personalizācija (uzņēmuma logo vai cita informācija) iespējama lielākajai daļai piedāvātās produkcijas, kā arī dāvanu iesaiņojumam.

Gatavojoties Ziemassvētku laikam, Maison Laru sadarbībā ar pašmāju premium klases šokolādes ražotāju Al Mari Anni (http://www.almarianni.comizveidojis korporatīvo dāvanu piedāvājumu, lai jūs varētu iepriecināt savus sadarbības partnerus, klientus un darbiniekus ar izsmalcinātām dāvanām. Dāvanu komplekti veidoti dažadās cenu kategorijās - 20 eiro, 50 eiro, 70 eiro un 100 eiro vērtībā. Dāvanu komplektos iekļauti izsmalcināti trauki saldumu servēšanai un unikālām garšām bagāti saldumi. Lai saņemtu dāvanu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums - lasma@maisonlaru.com.

Maison Laru ziemassvetku davanas.jpg
Ziemassvetku korporativas davanas almari
bottom of page