top of page

Degrenne Paris ir dinamisks un mūsdienīgs franču zīmols, tā produkcijai raksturīgs moderns dizains un funkcionalitāte. Zīmols piedāvā plašu klāstu ar lietām galda servēšanai, aksesuāriem mājai, kā arī skaistām dāvanām bērniem un pieaugušajiem. Katru sezonu produkcijas klāsts tiek papildināts, radot produkciju atbilstoši tā brīža tendencēm.

Šis franču zīmols jau vairākus gadu desmitus iezīmējies kā vadošais galda piederumu ražotājs pasaulē. Zīmols iekarojis populāritāti visā pasaulē un Francijā tas kļuvis tik atpazīstams, ka to varētu nodēvēt par vienu no nacionālajiem zīmoliem. Zīmola sākums saistāms ar nerūsējošā tērauda galda piederumiem, bet tagad tas piedāvā produkciju visās galda servēšanas nozarēs - galda trauki, galda piederumi, stikla trauki, kulinārijas, uzglabāšanas un gatavošanas trauki.

Degrenne Paris velta arī īpašu uzmanību viesnīcu un ēdināšanas nozares speciālistiem, zīmola radītās kolekcijas piedāvā plašu iepēju izvēlēties, lai apmierinātu šīs industrijas īpašās prasības un noteikumus, kā arī radīta virkne īpaši pielāgotu kolekciju, kas paredzētas intensīvai lietošanai. Degrenne Paris ir ļoti plašs HORECA piedāvājums. Apmeklējot Parīzes labākos restorānus, gadrīz ik vienā būs iespēja ieraudzīt kādu no Degrenne Paris zīmola produktiem, vai tās būtu glāzes, galda piederumi vai servēšanas šķīvis. 

 

APSKATĪT ONLINE KATALOGU
 

Degrenne titullapa 2022.png
bottom of page