KĀ IEPIRKTIES?

E-VEIKALS

Sadaļā E-veikals ir iespēja atlasīt preci pēc sekojošiem kritērijiem:

Kategorija

Ieispēja izvēlies produkta kategoriju.

Zīmols

Iespēja izvēlēties produkta zīmolu.

Cena

Iespēja izvēlēties produkta cenas amplitūdu.

Pieejamība

Iespēja atlasīt produkciju pēc piegādes laika.

Kad esat izvēlējušies produktu, kuru vēlaties iegādāties, sadaļā "Quantity" izvēlieties vēlamo daudzumu, ja netiks norādīts cits daudzums, automātiski tas tiks norādīts kā viena vienība "1". Lūdzu, ņemiet vērā, ka pie katra produkta sadaļā "Piegādes laiks" ir norādīts termiņš, kādā Jūs varat saņemt šo produktu. Nākamais solis poga "Pievienot grozam", izvētā prece tiks saglabāta preču grozā, ko var apskatīt lapas labajā augšējā stūrī. Uzklikšķinot uz groza ikonas, parādīsies visas grozā saglabātās preces, ja vēlaties veikt apmaksu vai veikt izmaiņas preču grozā, klikšķiniet pogu "View cart". Kad visa vēlamā prece ir apskatāma grozā, izvēlieties savu piegādes teritoriju vai atzīmējat, ka vēlaties saņemt preci noliktavā. Nākamais solis - poga "Veikt apmaksu", tālāk Jums jānorāda sekojoša informācija:

Kad visa augstāk minētā informācija ir aizpildīta, izvēlieties Jums atbilstošo piegādes veidu, balstoties uz Jūsu piegādes reģionu, lūdzu, ņemiet vērā, ka norādītais piegādes termiņš, atbilst precei, kas pieejama uz vietas, ja piegādes termiņš konkrētajam produktam norādīts ilgāks, tad prece tiks piegādāta atbilstoši šim termiņam, klientu konsultants sazināsies ar Jums, lai precizētu piegādes laiku. Nākamais solis pirkuma/pasūtījuma apmaksa. Pirkuma apmaksu nodrošina drosš pakalpojuma sniedzējs, apstiprināts kā SSL Secure Shopping. Ja vēlaties veikt apmaksu ar bankas pārskaitījumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni un mēs Jums nosūtīsim rēķinu apmaksai.

Pēc tam, kad būs norādītas visas maksājumu kartes detaļas un apstiprināts pirkums/pasūtījums, Jūs saņemsiet apstiprinājumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

SAZINIETIES AR MUMS

             lasma@maisonlaru.com

 

             +37128690909

KLIENTU SERVISS

               

               KONTAKTI

               KĀ IEPIRKTIES?

             PIEGĀDE

             MAKSĀJUMI

               PRIVĀTUMA POLITIKA

             ATGRIEŠANA

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Pinterest - White Circle