top of page
TRUE GRACE AROMATISKAS SVECES.jpg
Aromatiska svece.jpg
TG_logo.png

True Grace ir ģimenes uzņēmums, kuru vada sieva un vīrs, Phillippa un Rodžers, viņi rada sveces kopš 1991. gada. Šī zīmola produkcijas klāsta pamatā ir mājas aromāti - aromātiskās sveces, telpu difūzeri un smaržu lapiņas, kā arī izsmidzināmie aromāti telpām. Visa produkcija tiek ražota no 100% dabīgām izejvielām - sveces no dabīgā vaska un aromāti no Anglijā audzētām izejvielām aromāta iegūšanai. True Grace radījuši vairāk nekā 50 skaistu aromātu ar burvīgiem stāstiem par katru. Blakus iepriekšminētajiem produktiem, True Grace sākuši iemēģināt roku arī ķermeņa kosmētikā.


Šobrīd uzņēmumā True Grace strādā 35 darbinieki Warminsteras darbnīcā, kur katru dienu tiek izgatavotas 2000 sveces, tās visas ielej un iepako ar rokām. Kompānija no paša sākuma ir īpaši uzsvērusi zaļo domāšanu - saules paneļi, gigantiskais biomasas katls un kompostēšana, lai nodrošinātu oglekļa neitrālu nosēdumu dabā. "Ilgtspēja mums vienmēr ir bijusi svarīga. Mēs to vēlamies biznesam, bet arī mūsu bērnu nākotnei.’’ tā par savu uzņēmumu saka tā īpašnieki.

Zīmols arī izveidojis ciešu sadarbību, radot ekskluzīvas sveces tādiem plaši atpazīstamiem zīmoliem kā Calvin Klein, House of Fraser un Molton Brown u.c. True Grace produkcija pieejama labākajos Londonas un Parīzes universālveikalos.

bottom of page