top of page
5I3A9580.jpg

SASKAŅOJIET TRAUKUS UN GALDA AKSESUĀRUS AR JŪSU INTERJERU UN IKDIENAS IERADUMIEM

Maison Laru koncepta autore un galda klājuma eksperte Lāsma Rupmeja piedāvā unikālu pakalpojumu - piemeklēt tieši Jūsu interjeram pieskaņotu servīzi, galda piederumus un dizaina priekšmetus. Šāds pakalpojums pieejams kā privātpersonām, iekārtojot savu mājokli, tā arī korporatīvajiem klientiem, kas vēlas savas telpas padarīt pievilcīgākas un uzņemt klientus, kā arī sadarbības partnerus, pasniedzot tēju vai kafiju no izsmalcinātiem traukiem.

PROJEKTI

PROJEKTS PRIVĀTMĀJA

Balstoties uz interjera dizainera vizualīzācijām, piemeklēti trauki un galda piederumi, atbilstoši telpas dizainam. 

Projektā izmantoti sekojoši produkti:

Vista Alegre porcelāna servīze Orquestra

Cutipol galda piederumi Goa

Degrenne Paris glāzes Origine

PROJEKTS BLU OR BANK LOUNGE

Balstoties uz Blue Orange bankas interjera dizainu, izstrādāti ietekumi trauku un aksesuāru izvēlei kafijas un tējas pasniegšanai.

Projektā izmantoti sekojoši produkti:

Vista Alegre porcelāna tējas un kafijas servīze Emerald

Degrenne Paris galda piederumi Guest Cuivre Coper

Degrenne Paris Salam tējkannas

Skultuna aksesuāri

5I3A9654 (1).jpg

Ko Tu saņemsi?

01

Pārdomātu un ilgtspējīgu trauku un piederumu izlasi

Es palīdzēšu Tev trauku atlases procesā, piemeklējot produkciju, kas ne tikai komplimentēs Tavu interjera dizainu, bet būs arī saskaņā Taviem un Tavas ģimenes ēšanas un viesu uzņemšanas paradumiem. Sākot no pamatservīzes, turpinot ar glāzēm, galda piederumiem un noslēdzot ar dekoratīviem elementiem, caur manu atbalstu Tu izveidosi izlasi, kas būs vizuālā harmonijā un praktiski pielietojama gan ikdienā, gan svētkos.

02

Personalizētu analīzi un optimizāciju

Pirms uzsākt jaunas trauku izlases veidošanu, tiks izanalizēta esošo trauku, dekoru un galda piederumu kolekcija, atrasti jauni risinājumi pielietošanai un jaunā izlase tiks veidota balstoties uz jau pieejamo, tā lai viss kopā veido vienotu stilistiku un ir viegli kombinējams.

03

Budžetam pielāgotu eleganci

Izsmalcinātu galda klājumu var izveidot ar dažāda līmeņa budžetu, ja zina īstās formulas un izkopj mākslu radīt balansu strap premium un mass market produkciju. Šeit noder mana vairāk kā 10 gadu pieredze darbā ar traukiem, jo tā palīdz atlasīt produktus balstoties uz to kvalitāti un pielietošanas regularitāti nevis cenu vai zīmolu.

04

Noslēdzošo punktu Tavam interjera dizainam

Neatkarīgi no tā vai Tava mājokļa interjers jau ir pabeigts vai atrodas izstrādes procesā attlasi veiksim tā, lai trauki kalpo kā noslēdzošais punkts kopējā vīzijā un iederas kopējā estētikā. Strādājot ar interjera dizaina attēliem vai vizualizācijām, izveidotā atlase pilnībā tiek integrēta kopējā mājokļa konceptā.

Kā tas notiek?

01

Konsultācija

Pirmais posms ir klātienes vai online konsultācija, kuras laikā tiek noskaidrotas stila preferences, ēšanas un viesu uzņemšanas ieradumi, kā arī budžeta robežas.

02

Analīze un optimizācija

Tiek apskatīta un izanalizēta esošā trauku kolekcija, lai izprastu, kas nepieciešams, lai pilvērtīgi servētu galdu gan svētkos, gan ikdienā.

03

Atlases process

Balstoties uz iepriekš iegūto informāciju, veidoju personalizētu izlasi ar traukiem, galda piederumiem, glāzēm un dekoratīviem elementiem, kas atbilst izvirzītajām prasībām un Tavai gaumei.

04

Prezentācija

Gala rezultātā tiek saņemts iepirkumu saraksts ar nepieciešamo produktu rekomendācijām. Tev tiek sniegti ieteikumi, kā veidot galda klājumu, izmantojot šo produkciju. Kā arī idejas krāsu kombinācijām un dekoru izvēlei, klājot svētku galdu.

5I3A9989 (3).jpg

PIESAKI PAKALPOJUMU

Uzsāc ceļojumu, lai paceltu savu galda klājumu jaunā līmenī!

Atvieglo savu mājokļa iekārtošanas procesu - es Tev palīdzēšu izveidot trauku garderobi, kas būs estētisks turpinājums Tavam interjeram, funkcionāla kā svētkos tā ikdienā, kā arī atbildīs Tavam izvirzītajam budžetam.

 

Pakalpojums pieejams klātienē Rīgas robežās vai online formātā.

Pilna pakalpojuma cena: 150€

Pakalpojums bez iepirkumu saraksta izveidošanas: 50€

Atstāj savu kontaktinformāciju, ja vēlies, lai ar Tevi sazinātos!

Paldies par pieteikumu!

bottom of page