top of page
Idejas ziemassvetku galda dekoresanai.png

Radi visskaistāko Ziemassvētku galda klājumu!

Vienkārši soļi, kā izveidot skaistu un ērtu dekoratīvo noformējumu galdam.

Atklāj labāko Ziemassvētku galda dekorēšanas ceļvedi, kurā gūsi iedvesmu radīt satriecošus galda klājumus, kas neatstās Tavus viesus vienaldzīgus! Izmanto šo ierobežota laika piedāvājumu un saņem piekļuvi padomiem, skaistiem un iedvesmojošiem fotoattēliem, kā arī detalizētiem ieteikumiem. Nepalaid garām šo iespēju pacelt savu svētku svinības jaunā līmenī!

ŠAJĀ CEĻVEDĪ TU SAŅEMSI ATBILDES UZ SEKOJOŠIEM JAUTĀJUMIEM:

Kas ir galda dekorēšanas pamatelementi un kā tos izmantot

Noskaidro galvenos galda dekorēšanas elementus, kas palīdzēs radīt mākslas darbu uz Tava svētku galda. Šis ceļvedis Tev palīdzēs izvēlēties vēlamajai atmosfērai atbilstošus dekorus un sniegs idejas, kā tos izmantot.

Kā strādāt ar krāsām un izvēlēties krāsu paleti

Atklāj krāsu spēles noslēpumus un to, kā radīt vēlamo atmosfēru caur krāsām, tekstūrām un rakstiem, veidojot mūsdienīgu galda klājumu. Šeit Tu atradīsi praktiskus padomus un jau gatavas krāsu paletes, kas būs Tava veiksmes atslēga.

Kā izveidot saskaņotu un gaumīgu galda klājumu

Apgūsti mākslu radīt vizuāli patīkamu un harmonisku galda klājumu. Izpēti tehnikas ar kuru palīdzību, veidot saskaņotu galda dekoru, izvēlēties traukus un izveidot mūsdienīgas galda kompozīcijas, kas atstās neaizmirstamu iespaidu uz Taviem viesiem.

Mūsdienīgas idejas Ziemassvētku galda dekoram

Iegūsti idejas mūsdienīgam galda noformējumam caur iedvesmas kolāžām un radošiem konceptiem. Šajā ceļvedī Tu atradīsi īpaši atlasītus piemērus dažādām gaumēm, kas rosinās Tavu radošumu un palīdzēs atdzīvināt tieši Tavu unikālo redzējumu, padarot gatavošanos šai svētku sezonai kā piedzīvojumu ar īpaši skaistu iznākumu.

IZVĒLIES VIENU NO 3 TARIFIEM:

1

SUDRABS

Mūsdienīgs ceļvedis ar iedvesmojošiem un praktiskiem ieteikumiem PDF formātā.

10€

2

ZELTS

Mūsdienīgs ceļvedis ar iedvesmojošiem un praktiskiem ieteikumiem PDF formātā.

Izsmeļošas video lekcijas par katru no ceļveža nodaļām, papildus informācija par sezonas tendencēm.

25€

3

PLATĪNS

Mūsdienīgs ceļvedis ar iedvesmojošiem un praktiskiem ieteikumiem PDF formātā.

Izsmeļošas video lekcijas par katru no ceļveža nodaļām, papildus informācija par sezonas tendencēm.

Dalība slēgtajā čatā, kur būs pieejams šī brīža veikalu apskats ar ieteikumiem galda dekoru, trauku un citu Ziemassvētku dekoru iegādei.

Bonuss: Dāvanu idejas

Iespēja laimēt dāvanu no

Maison Laru

35€

Ceļveža formāts

Norise

- Ceļveža PDF failu saņemsi uzreiz pēc izvēlētā tarifa apmaksas;

- Video lekcijas būs pieejamas Instagram slēgtā kontā tikai attiecīgā tarifa dalībniekiem, lai pievienotos nepieciešams Instagram konts.

- Slēgtais dalībnieku čats norisināsies tikai attiecīgā tarifa dalībniekiem Telegram platformā, lai pievienotos nepieciešama Telegram aplikācija.

Es_nepieciešama retouch.jpg

Ceļveža autore

Lāsma Rupmeja

Eksperts ar vairāk kā 10 gadu pieredzi premium trauku un galda piederumu nozarē, caur online un klātienes meistarklasēm, kā arī  rakstiem žurnālos iedvesmoju radīt gaumīgus un izsmalcinātus galda klājumus. Būtiski, iesaistot minimālu daudzumu dekoru, radīt vēlamo atmosfēru caur krāsām, tekstūru un īsto dekoru izvēli.

 

Pievienojies man šajā radošajā ceļojumā, lai mēs kopīgi gatavotos tam, lai tieši šajos svētkos Tu izveidotu visskaistāko galda klājumu ar vieglumu un izpaužot savu unikālo redzējumu!

  • Instagram
bottom of page